Przejdź do treści
Powiększ tekst: A A Awersja dla niedowidzących


 • Baner
Sprawdź wiadomości z Gminy
Biuletyn Informacji Publicznej
Mapa Gminy Bogoria

Majówka nad Zalewem Buczyna w Bogorii!!!

 

MAJÓWKA nad zalewem Buczyna w Bogorii!!!

 

20 – 21 maj 2017

 

zagrają

 

 

CZADOMAN - wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Bezsprzecznie jeden z liderów muzyki Dance i Disco Polo.
Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji! Podczas koncertów wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance !! Twórca takich Hitów jak "Hey Hey Bawmy Się", "Choć na Kolana" oraz "Ruda Tańczy jak Szalona"

 

SUMMER NIGHT -  zespół powstał w 2008 roku, założycielem , liderem , wokalistą oraz twórcą tekstów i muzyki jest Maciej Wawiórko. Grupa wylansowała do tej pory takie utwory jak: "Słodka jak landrynka", "Moja żona, Ona taka jest", "Zielone Oczy" a ostatnim Hitem zespołu jest "Miłosny Totolotek

 

FASTER - zespół z przebojem "Audi w LPG (el pe dżi)" błyskawicznie wszedł na szczyt list przebojów a ilość odsłon na youtube przekroczyła 20 000 000 w sześć miesięcy. Zespół istnieje na scenie polskiej muzyki tanecznej od 2008 roku. Został założony z inicjatywy Pawła Leszczyńskiego i po dzień dzisiejszy gra w niezmienionym składzie – Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Rok 2009 był dla Zespołu przełomowy – wtedy właśnie powstała piosenka "Seniorita" Która stała się pierwszym wielkim przebojem zespołu.

 

Więcej szczegółów niebawem.

Źródło: http://gok-bogoria.pl oraz https://www.facebook.com/GOKBogoria/

  Majówka nad Zalewem Buczyna w Bogorii!!! - 1
  Majówka nad Zalewem Buczyna w Bogorii!!! - 2
  Majówka nad Zalewem Buczyna w Bogorii!!! - 3

  Urząd Gminy Bogoria

  ul. Opatowska 13
  28-210 Bogoria

  Telefon: 015 867-42-81
  Fax: 015 867-42-81
  Adres e-mail: urzad@bogoria.pl