• Baner

Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości (eucpn) organizuje co roku konkurs „Europejskiej Nagrody w dziedzinie Zapobiegania Przestępczości” (ECPA). W roku bieżącym za przeprowadzenie konkursu na poziomie międzynarodowym odpowiedzialna jest Austria, jako kraj sprawujący prezydencję w Radzie Unii Europejskiej.

W załaczeniu znajduje się regulamin konkursu.

Więcej informacji oraz wymagane dokumenty znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji:

Ministerstwo Spraw Wewnętrzynych i Administracji - konkurs Europejskiej Nagrody w dziedzinie Zapobiegania Przestępczości - ECPA

ECPA - konkurs 2018

Rusza kolejna edycja konkursu Europejskiej Nagrody w dziedzinie Zapobiegania Przestępczości - 1