Rekrutacja uzupełniająca LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry” jako partner wiodący ogłasza rekrutację uzupełniającą do projektu pn.: „LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie” dla osób:

1. odchodzących z rolnictwa oraz członków ich rodzin  (Rolnik ubezpieczony w KRUS lub jego domownik, których gospodarstwa rolne nie przekraczają 2 ha przeliczeniowych, który wykonuje działalność rolniczą, lecz w momencie przystąpienia do projektu składa oświadczenie o zamiarze podjęcia pozarolniczej działalności gospodarczej i w efekcie realizowanych działań nastąpi przejście z systemu ubezpieczeń społecznych rolników (KRUS) do ogólnego systemu ubezpieczeń (ZUS)).
  2.  z orzeczeniem o niepełnosprawności

które mają ukończone 29 lat i chcą rozpocząć własna działalność gospodarczą w jednej z gmin objętych realizacją projektu*.

Rekrutacja uzupełniająca LGD - Wokół Łysej Góry

Rekrutacja uzupełniająca LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie - 1