Działaj Lokalnie spotkanie informacyjne

Działaj Lokalnie – spotkanie informacyjne

Ośrodek Działaj Lokalnie w Staszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, którzy chcą pozyskać grant na zrealizowanie inicjatyw społecznych w lokalnym konkursie grantowym w ramach Programu „DZIAŁAJ LOKALNIE X”, na spotkanie informacyjne, które obędzie się w dn. 31 maja o godz. 16 w siedzibie Ośrodka Działaj Lokalnie w Staszowie przy ul. Parkowej 10.

UWAGA!

Zmienił się termin składania wniosków – nabór potrwa do 7 czerwca.

Przypominamy, że Program Działaj Lokalnie jest adresowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na rzecz dobra wspólnego na terenie powiatu staszowskiego (gminy: Staszów, Rytwiany, Bogoria, Osiek, Łubnice, Połaniec, Oleśnica, Szydłów). W ramach programu można pozyskać granty do 6.000 zł na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności.

Szczegółowe informacje na stronie: www.dzialaj.fundacjafarma.pl/konkurs-2017/zloz-wniosek

Działaj Lokalnie - spotkanie informacyjne

Działaj Lokalnie spotkanie informacyjne - 1