Bezpłatne szkolenia oraz staże zawodowe

Zgłoś się do projektu „Młodość szansą!”

Rozpoczynamy rekrutację do Projektu „Młodość szansą!” - podnieś z nami swoje kwalifikacje i zdobądź doświadczenie zawodowe. Jeśli masz od 18 do 29 lat, jesteś osobą bezrobotną lub bierną zawodowo, nie uczysz się w trybie dziennym, ani nie kształcisz i mieszkasz na terenie województwa świętokrzyskiego zgłoś się do nas już dziś. Skorzystaj bezpłatnych szkoleń,  doradztwa zawodowego oraz trzy miesięcznych staży.

Oferujemy szkolenia w zakresie: Handlowiec, Programowanie, Grafika komputerowa, Pracownik obsługi biurowej.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie rekrutacji.

Zapewniamy:

• stypendium szkoleniowe,
  • stypendium stażowe,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • catering,
  • materiały dydaktyczne

Kontakt: Fundacja Nowy Staw, ul. Sandomierska 89, 25-318 Kielce, Tel. 881473901, e-mail: biurokielce@eds-fundacja.pl

Projekt Młodość szansą

Bezpłatne szkolenia oraz staże zawodowe - 1